RU |  UA |  EN
Контакти
Консультації онлайн:
Skype: bo_anna

Email: info@sportslegalaid.com.ua

Бордюгова Анна Юріївна,
Адвокат, кандидат юридичних наук, спеціаліст зі спортивного права, арбітр Міжнародного спортивного арбітражного суду (Лозанна, Швейцарія), майстер спорту з легкої атлетики.

Завдячуючи багаторічному стажу в професіональному спорті в якості спортсмена, в тому числі в національній збірній команді України, значному досвіду в сфері юриспруденції, включаючи посади в міжнародних та національних спортивних організаціях, досвіду члена спортивного дисциплінарного органу, я займаюсь правовим супроводом спортивної діяльності та всіх суб'єктів, задіяних в ній.

Отриманий досвід та знання дозволили мені співробітничати з Національним олімпійським комітетом та Національним анти-допінговим центром, національними спортивними федераціями.

Маючи досвід ведення справ в судових інстанціях всіх рівнів, в тому числі в міжнародних спортивних квазі-арбітражних органах, Міжнародному спортивному арбитражному суді (Швейцарія), представлення інтересів юридичних і фізичних осіб у державних органах і т.п., можу надати будь-яку необхідну допомогу та підтримку при розгляді різноманітних спорів в цих інстанціях.

Є автором багатьох статей зі спортивного права.

Вільно володію українською, російською, італійською та англійською мовами, на розмовному рівні – французькою.